About Us

Bursa Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Protez uzmanı Dr. Dt Ayça Yalçınkaya tarafından 2013 yılında kuruldu.

Estetik bakış açısını koruyarak her türlü diş hekimliği uygulamasının konularında uzman hekimler tarafından uygulandığı bir kliniktir. Bursa uzmanlar kliniği ekibi kurucusu yanı sıra ; 1 ağız diş çene cerrahı, 2 diş hekimi, 5 dental asistan ve 2 ofis yöneticisi ile konsultan 6 uzman hekimden (periodontolog, endodontist, cerrah- implantolog,ortodontist,temporamandibular eklem uzmanı ve pedodontist )meydana gelmektedir.

Takım çalışmasının koordine ve motive bir şekilde sürdürüldüğü Uzmanlar polikliniğindetüm tedavi planlamaları ve takipleri kurucu tarafından organize edilmektedir.

İlk Randevu

İlk randevunuzda sizden dosyamızı doldurmanızı isteyeceğiz. Bu dosyada , kişisel bilgileriniz (adres,telefon vb), genel sağlık bilgileriniz (geçirilmiş ve geçirilmekte olan hastalıklar vb.) bulunduğu bir dosya oluşturulmaktadır. Daha sonra, dijital panoramik ile alınan röntgeniniz değerlendirilip, ağız içi muayene ile ağzınızdaki problemleri görerek, size nasıl bir tedavi uygulanabileceği anlatılacak ve alternatif tedavi yöntemleri tercihinize sunulacaktır.

Bu kapsamlı görüşmeden sonra sizin için en uygun tedavi planı, sizinle birlikte şekillendirilecek, gerekli görülürse, diğer uzman doktorlarımızla bir konsültasyon randevusu ayarlanacaktır. Tedavi planının netleşmesinin ardından, ofis yöneticimiz sizi fiyatlar konusunda bilgilendirecek, ödeme planınız çıkarılacaktır. Estetik uygulamalar için, ilk randevuda size yapılacak mock-up uygulaması ile dişlerinize hiç dokunulmadan 3 boyutlu olarak kendi ağzınızda nasıl bir değişiklik olacağını görebileceksiniz. Tedaviniz boyunca, Protez uzmanımız Dr. Dt. Ayça Yalçınkaya koordinasyonu altında, uzman doktorlarımız tarafından hizmet göreceksiniz. Sizin ve diğer hastaların programının aksamaması için, aldığınız randevuya tam vaktinde gelmenizi, iptal söz konusu ise 24 saat öncesinden haber vermenizi rica ederiz.

Kliniğimiz hafta içi, 09:00-21:00 saatleri arasında çalışmaktadır.